Redakce
9.6.2017
Kategorie U15 reprezentovala klub na mezinárodním turnaji v Itálii

Kategorie U15 reprezentovala klub na mezinárodním turnaji v Itálii

Ve dnech 2. - 4. června se družstvo žáků U15 zúčastnilo 1. ročníku mezinárodního turnaje města Montepulciano v Itálii.
Turnaj byl velmi kvalitně obsazen a naše družstvo sehrálo dva náročné zápasy. V prvním utkání ve skupině remizovalo se Sampdorií Janov 2:2 v nervy drásajícím dramatu, kde padaly góly a plály i emoce. Naše družstvo dvakrát vedlo brankami Lehkého, soupeř však vždy vyrovnal a nakonec promarnil šanci na vítězství, když pokutový kop Jakub Albert chytil. 

Ve druhém utkání náš tým nestačil na pozdějšího finalistu, celek Mántovy, když po bezbrankovém poločase nakonec prohrál 0:4. Ze skupiny jsme tak nepostoupili, přesto jsme odehráli dvě velmi kvalitní utkání a zanechali dobrý dojem. 

V turnaji nakonec zvítězil celek FC Janov, který ve finále zdolal našeho přemožitele ze skupiny - Mántovu - 3:1. Kromě fotbalové části programu tým navštívil i krásné renesanční centrum města Montepulciano, relaxoval v termálních lázních v Chianciano Terme a cestou zpět se vykoupal i v Jaderském moři při krátkém zastavení v Caorle. 

Celou akci lze hodnotit jednoznačně pozitivně. Zahráli jsme si s velmi kvalitními soupeři, ubytování i stravování bylo na vysoké úrovni a dočkalo se nám celkově vlídného přijetí. Pochvalu zaslouží i naši hráči, kteří svým vystupováním dobře reprezentovali naše město i klub. Výsledkem je, že pořadatelé přislíbili pozvání i pro příští ročník. 

O dobrou reprezentaci se zasloužili hráči Jakub Albert, Marek Richvalský, Vlastimil Maliňák, Karel Pospíšilík, Martin Sušeň, Pavel Kukla, David Tkáč, Roman Máčala, Filip Lehký, Filip Jura, Martin Marek, Daniel Mach, Adam Rudl, Filip Mika, Radim Jadrníček, Adam Číž, Tomáš Chrudina, Filip Melichařík, Alex Lőbb a Erik Slezák, trenéři Petr Štěpaník a Jan Krhůtek, vedoucí výpravy František Brachtl a spolehlivě nás do cíle i poté domů dovezli řidiči Jiří Baumbach a Jiří Mecerod.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál