Redakce
8.6.2017
Ševci vyzvou v 1. ročníku Československého Superpoháru Slovan Bratislava

Ševci vyzvou v 1. ročníku Československého Superpoháru Slovan Bratislava

V pátek 23.6. 2017 se od 18:00 hodin uskuteční finálové utkání Československého Superpoháru na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. Toto utkání bude taktéž živě vysílat stanice ČT SPORT.
Vstupenky budou k dispozici na pokladnách na zlínském stadionu Letná ve Zlíně v předprodejích, ale také na pokladnách uherskohradišťského stadionu v den utkání. O přesných prodejních časech budete informováni na našich webových stránkách. Plánovaný předprodej proběhne ihned po doručení vstupenek z FAČR. Ceny vstupenek budou dle sektorů za 100 nebo 150 Kč.

Toto mezinárodní utkání se v případě remízy neprodlužuje a následují pokutové kopy. Vítěz utkání získá putovní Československý Superpohár 2017.

Přijďte podpořit ševce v tomto atraktivním utkání.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál