Zuzana Molková
12.5.2017
Vyjádření FC FASTAV Zlín k distribuci vstupenek k finále MOL Cup

Vyjádření FC FASTAV Zlín k distribuci vstupenek k finále MOL Cup

Vážení příznivci zlínského fotbalu,

vzhledem k množícím se dotazům a stížnostem ze strany fanoušků ohledně vstupenek na finále MOL Cup by vedení klubu na tuto situaci rádo reagovalo.

Formu distribuce vstupenek na toto utkání jsme bohužel nevyhodnotili zrovna nejlépe, především však v souvislosti s majiteli permanentních vstupenek. Od organizátora finále jsme dostali přidělený určitý počet vstupenek, který ale logicky nemohl jít do prodeje v plném množství, a toto tvrzení ani klub oficiálně neprezentoval.

Už i proto, že se toto žádané utkání nekoná na domácím stadionu, byly rezervovány vstupenky pro nemalé množství partnerů a sponzorů, díky kterým je schopen zlínský fotbal ekonomicky fungovat; pro dlouholeté členy a osobnosti klubové historie; pro zlínskou fotbalovou mládež ze Sportovního centra Vlastislava Marečka na Vršavě, tedy naši fotbalovou budoucnost, včetně jejich trenérů, které vypravujeme na toto utkání v téměř plném počtu; pro samotné hráče a v neposlední řadě jsme taktéž rezervovali vstupenky pro náš FAN CLUB, který zlínský tým pravidelně podporuje na všech utkáních, jak domácích, tak i venkovních, a je důležitou součástí každého zápasu.

Tak jak to však při velkých finále a důležitých zápasech chodí, nemůže se bohužel dostat na všechny, k čemuž přispěla i kapacita stadionu v porovnání s poptávkou.

I přes veškerou snahu dostat do prodaje další vstupenky se nám toto nepodařilo a tímto se těm, na které se nedostalo upřímně omlouváme. Vstupenky již nejsou k dispozici.

I přes tuto nepříjemnou událost pevně věříme, že našemu týmu zachováte přízeň i nadále.

Děkujeme za pochopení.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál