Dominik Zahnaš
11.5.2017
Lukáš Pazdera: Věřím, že utkání zvládneme. Divákům to dlužíme!

Lukáš Pazdera: Věřím, že utkání zvládneme. Divákům to dlužíme!

Fotbalisté Zlína dokázali na domácí půdě zvítězit naposledy 5. listopadu 2016, když zdolali výsledkem 2:1 brněnskou Zbrojovku. V posledním domácím utkání sezony tak mají svým fanouškům co vracet.
„Fanouškům vítězství dlužíme za celou sezónu. V každém zápase nás hnal vpřed zaplněný stadion. Bohužel na jaře se nám je nepodařilo našimi výsledky příliš odměnit. To bychom jim rádi vynahradili alespoň v posledním domácím zápase s Jihlavou,“ pochvaloval si zlínské fanoušky Lukáš Pazdera. 

Důvod krize se ale hledá těžce. „Někteří to mají možná v hlavách, ale je potřeba to zlomit. Odehráli jsme doma zápasy, které jsme mohli překlopit na svoji stranu, ale pak i horší zápasy. Každopádně naše pozice je stále výborná a bylo by krásné ji potvrdit posledním domácím zápasem vítězně,“ přeje si zlínský odchovanec. 

Ovšem na zlínskou Letnou přijede Vysočina Jihlava, která se nachází nelehké situaci. „Určitě nepřijedou hrát na krásu. Jsou v těžké pozici, takže lze spíš očekávat bojovnost a poctivý fotbal,“ očekává bývalý mládežnický reprezentant. 

Ševci se navíc budou chtít dobře naladit na pohárové utkání proti Opavě, které je čeká již příští středu v Olomouci. „Po vítězství na Bohemce jsme ve vítězné náladě pokračovali i v semifinále proti Slávii. Proto bychom se rádi na finále naladili vítězně i tentokrát,“ uzavřel zlínský obránce Pazdera. 

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál