Zuzana Molková
10.5.2017
Vyjádření FC FASTAV Zlín k tiskovému prohlášení FAČR ohledně prodeje vstupenek na pohárové finále MOL Cup

Vyjádření FC FASTAV Zlín k tiskovému prohlášení FAČR ohledně prodeje vstupenek na pohárové finále MOL Cup

Vedení klubu FC FASTAV Zlín reaguje na dnešní vyjádření Fotbalové asociace ČR (FAČR) ve věci prodeje vstupenek na finále MOL Cup.
Na organizační schůzce v rámci poháru MOL Cup, která se konala dne 3.5.2015 na Andrově stadionu v Olomouci bylo rozděleno mezi oba kluby stanovený počet vstupenek (viz. Tisková zpráva FAČR níže). Soupeř z Opavy, který byl vylosován jako domácí tým, obdržel vstupenky na celou severní tribunu olomouckého stadionu. Zlín pak na část východní a celou jižní tribunu. 

Zároveň náš klub požádal FAČR, aby při uvolnění případné rezervy vstupenek, byly tyto zaslány do zlínského klubu k další distribuci mezi fanoušky (viz. Tisková zpráva FAČR). 

Zuzana Molková
tisková mluvčí FC FASTAV ZlínTISKOVÁ ZPRÁVA FAČR: 
https://facr.fotbal.cz/vyjadreni-facr-k-prodeji-listku-na-finale-mol-cupu/a5559
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál