Zuzana Molková
10.5.2017
Zlín hlásí na pohár VYPRODÁNO!

Zlín hlásí na pohár VYPRODÁNO!

Zájem zlínských fanoušků o finálový souboj mezi SFC Opavou a FC FASTAV Zlín v rámci poháru MOL Cup byl enormní. Klub během dnešního dne vyprodal na Letné veškeré vstupenky. Termíny dalších předprodejů jsou proto ZRUŠENY.
Po vstupenkách na finále fotbalového MOL Cupu mezi Zlínem a Opavou, které se odehraje 17. května od 17.30 hodin v Olomouci, se na klubových pokladnách jen zaprášilo. Díky obrovskému zájmu o tento pohárový zápas se DALŠÍ TERMÍNY PŘEDPRODEJE V TUTO CHVÍLI RUŠÍ! 

Vedení zlínského klubu se však intenzivně snaží získat od pořadatele utkání Fotbalové asociace ČR další vstupenky určené k prodeji pro naše fanoušky. Zdali se nám podaří od pořadatele získat další lístky se teprve, vzhledem k probíhajícím jednání, uvidí. Fanoušky budeme o případných změnách informovat.
 
Velkému zájmu se těší také klubem organizovaná společná doprava. V tuto chvíli máme zaplněné všechny autobusy, které příští středu vypravíme na Hanou. V TUTO CHVÍLI JSOU PROTO OBJEDNÁVKY NA AUTOBUSOVOU DOPRAVU UZAVŘENY!

V rámci pohárového předprodeje klub zcela vyprodal i limitovanou edici modrých triček za symbolických 50 Kč. Fanoušci se však již tuto sobotu dočkají dotisku další várky! FINÁLOVÁ TRIKA PŮJDOU DO PRODEJE BĚHEM DOMÁCÍHO LIGOVÉHO ZÁPASU S JIHLAVOU.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál