redakce
10.5.2017
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Kategorie: U17
Výsledek: MFK Vyškov – FC FASTAV Zlín 0:3 (0:2)
Branky: Hrdlička, Pešek 2
Sestavy: Číž - Pafka,Cedidla,Uhřík,Gerža(60.Kadla) - Kopilec,Hrdlička,Šiška – Zbranek (40.Vozník),Pešek,Němeček(60.Koželuha) 
trenéři: Slončík, Plišťák
Hodnocení trenéra: Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou. K větší spokojenosti nám chybí proměňování šancí.

Kategorie: U16 
Výsledek: MFK Vyškov – FC FASTAV Zlín 0:8 (0:1)
Branky: Hellebrand 2, Šimoník 2, Šanda, Podhajský, Němeček, Vaněk
Sestavy: Křepela  -  Knedla, Vaněk, Kadrle,  Slovák  -  Kočica, Zapletal, Staněk -  Hořák, Hellebrand, Šimoník
trenéři: Matulík, Malenovský
Hodnocení trenéra: I přes výraznou převahu a spoustu šancí jsme v 1. poločase nehráli dobře. Naše hra byla nepřesná a příliš komplikovaná. V koncovce jsme nebyli dostatečně důrazní a některé vyložené šance jsme řešili příliš lehkomyslně. Po přestávce jsme hru zjednodušili, začali rychle a přesně kombinovat a také v zakončení jsme si počínali mnohem lépe.

Kategorie: U15
Výsledek: 1. FC Slovácko – FC FASTAV Zlín 2: (1:1)
Branky: Tkáč
Sestavy: Somberg – Maliňák, Sušeň, Tkáč, Máčala, Lehký, Marek, Mach, Jadrníček, Melichařík, Löbb
Střídali: Richvlaský
trenéři: Hanko, Krhůtek

Kategorie: U14
Výsledek: 1.FC Slovácko – FC FASTAV Zlín 4:4 (1:4)
Branky: Číž 2, Kulíšek, Pešout
Sestavy: Slezák – Tejnský, Kukla, Novák, Kořének, Červinka, Trtek, Číž, Pešout, Hartman, Kulíšek
Střídali: Garaja, Lakomý, Rodek
trenéři: Gába, Marcaník

Kategorie: U13
Výsledek: MFK Vyškov – FC FASTAV Zlín 7:1 (3:0)
Branky: Slončík 2, Šťastný 2, Bužek, Švach, Slouk
Sestavy: Neubauer - Kovalčík, Buchta, Žalek -  Hlavňovský, Bužek, Šťastný  - Slončík. Zábojník, Cetkovský - Polášek, Švach, Bartoš, Slouk
trenéři: Chwascz, Šimurda
Hodnocení trenéra: Utkání s domácím Vyškovem se nám příliš jak herně tak gólově nevydařilo. Naše dominance byla v utkání jednoznačná, soupeř se soustředil výhradně na bránění a příležitostné brejky, bohužel jsme se přes obranný val soupeře jen těžce prosazovali. Přesto že jsme předvedli spoustu pěkných kombinací zvláště v křídelních prostorech, finální přihrávka většinou nacházela bránící hráče domácího týmu, navíc se nám nedařila ani střelba ze střední vzdálenosti. Místo toho, abychom byli v kombinaci trpěliví, měli kvalitní pohyb bez míče a hledali skulinky v soupeřově obraně, často jsme se téměř bezhlavě pouštěli do indiviuálních řešení herních situací, vlastní spoluhráče jsme tímto "tlačili" před sebou a tímto dále zhušťovali prostor před soupeřovou brankou. Tyto situace nejednou končili zbytečnou ztrátou míče. U některých hráčů navíc chyběl i zápal pro hru a podali výkon d
aleko za hranicí svých možností. Proti kvalitním týmům by předvedený výkon v žádném případě nemohl stačit. Proto je potřeba se z utkání poučit a v dalším zápase se musíme nejen gólově ale především herně výrazně zlepšit.

Kategorie: U12
Výsledek: MFK Vyškov – FC FASTAV Zlín 2:2 (0:2)
Branky: Kresa, Červinka
Sestavy: : Husták, Gába - Grygera, Kojecký, Pumprla, Malenovský - Antolák, Michalík, Průcha, Martinko, Kresa, Měrka - Petruta, Navrátil F., Frolek, Červinka
trenéři: Hlavňovský, Štěpaník
Hodnocení trenéra: Nedělní duel proti velmi defenzivně a agresivně hrajícímu soupeři z Vyškova, stál naši U12-ku první jarní bodové klopýtnutí.
Až do 60. minuty nic nenasvědčovalo tomu, že mladí ševci neudrží nadějně rozehrané utkání. Hráči se velmi dobře pohybovali, solidním držením míče hledali skulinky ve Vyškovském "armabetonu" a během úvodní půlhodinky dvě našli. Nejdříve trefa  jednoznačně nejlepšího hráče utkání Víti Kresy ze střední vzdálenosti zaplula až do sítě soupeře. Druhou branku přidal důsledným sledováním míče v pokutovém území Jadyn Červinka.
Kluci dále trpělivě kombinovali, bohužel ve čtyřech 100% šancích neuspěli. Soupeř vše vsadil na jednoduché nákopy, kterými se dvakrát prosadil a dorážkami z bezprostřední blízkosti srovnal na konečných 2:2.
" Dnes jsme se přesvědčili, že fotbalové sluníčko nesvítí pokaždé a pokud-li nesvítí, tak bychom měli do hry vložit více fotbalového srdíčka a zdravé agresivity, abychom mraky rozehnali a dokázali zvládnout i utkání s totálně destruktivním soupeřem.
Pochvalu za přístup, výkon, chuť se prosadit a jít za vítězstvím zaslouží výborně hrající Víťa Kresa, obě stoperské dvojice David Grygera, Jakub Kojecký, Matěj Pumprla s Matyášem Malenovským, neúnavný Martin Frolek a brankář Petr Husták za stálé burcování celého týmu.
"Nakonec jsme rádi, že jsme dnes dostali tento fotbalový "pohlavek", který nás zpozorní a bude nás tato facička hnát opět dopředu, se dále zlepšovat a pracovat na činnostech, které nám dělají problémy.
Nicméně celý tým přes toto lehké škobrtnutí ukazuje velkou sílu, fotbalovost, kreativitu, sílu a svůj nesporný talent."

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál