Michal Sedláček
19.4.2017
Ševci míří do Prahy. V sobotu je čeká duel proti Bohemians

Ševci míří do Prahy. V sobotu je čeká duel proti Bohemians

Sobotní odpoledne nabídne další zápasy ePojisteni.cz ligy a ševci samozřejmě chybět nebudou. Od 17:30 je čeká souboj na hřišti Bohemians Praha 1905. Klokani v posledním duelu obrali o body Mladou Boleslav a to díky remíze 1:1. Naopak Zlín doma neuspěl a na ligovou výhru čeká už deset utkání v řadě. Tuto nepříznivou bilanci by samozřejmě už rád konečně prolomil.
Při posledním zápase ševci doma podlehli Teplicím 0:2, které je tak v tabulce odsunuli na 6. místo. Naopak vidina evropských pohárů se vzdálila na rozdíl čtyř bodů. Sedmý Jablonec je pak zpět už jen o tři body. "My potřebujeme vyhrát. Když vyhrajeme, tak se začneme zase dívat trochu před sebe, ale teď se musíme dívat sami na sebe a musíme vyhrát," burcoval po posledním neúspěšném zápase Lukáš Pazdera. 

Bohemians však také nemají na růžích ustláno. Od předposledního místa je dělí pět bodů a nutně potřebují sbírat každý bod, aby zůstali s odstupem od sestupových pozic. Nyní figurují na 13. pozici se ziskem 25 bodů ve 24 zápasech. Z toho 16 bodů uhráli Klokani v Ďolíčku. Nejlepším střelcem Bohemky je se třemi góly Dominik Mašek. Zdá se vám to málo? Pražský klub má na kontě totiž jen 18 branek, což je druhý nejmenší počet v lize. Hůře už na tom je jen Jihlava se 17 góly.

Ševci se v lize utkali s Bohemians celkem jedenáctkrát. Čtyřikrát se radoval z výhry Zlín, pětkrát dopadlo utkání remízou a jen dvakrát zvítězili Klokani. Při posledním vzájemném střetnutí skončil zápase remízou 1:1.                                                                                                                                

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál