Zuzana Molková
14.4.2017
Fotbalisté získali ocenění za nejúspěšnější kolektiv města. Sportovcem roku se ve Zlíně stal Jakub Jugas

Fotbalisté získali ocenění za nejúspěšnější kolektiv města. Sportovcem roku se ve Zlíně stal Jakub Jugas

Zlínští fotbalisté tentokrát vyměnili kopačky a teplákové soupravy za slušivé obleky s naleštěnými lakýrkami a vyvedli své krásné přítelkyně do společnosti. V prostorách Kongresového centra Zlín se totiž včera večer vyhlašovaly výsledky ankety Nejúspěšnější sportovec roku města 2016 a náš tým u toho nemohl chybět.
Město Zlín ocenilo své nejúspěšnější sportovní reprezentanty loňského roku. Na akci se sešel celý náš tým, kromě zraněného Dameho Diopa, který se zotavuje po operaci. Hráči si během večera přebrali na pódiu cenu za Nejúspěšnější sportovní kolektiv města Zlína za rok 2016. 

„Byl to velmi pěkný večer a moc jsme si to užili. Jsem rád, že jsem některé své spoluhráče viděl jinak než v teplákovce,“ smál se pobaveně Jakub Jugas. 

Právě kapitán zlínských ševců se dále dostal mezi desítku nejlepších zlínských sportovců a zároveň získal nejvyšší ocenění Sportovec města Zlína. 

Gratulujeme našemu týmu a děkujeme všem fanouškům a přátelům zlínského fotbalu za podporu i důvěru. Je to pro nás závazek vůči vám a motivace do dalších těžkých zápasů! HRAJEME SRDCEM. FANDÍME SRDCEM.

Fotogalerie

               
 
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál