Dominik Zahnaš
14.4.2017
Róbert Matejov: Dostali jsme se do pozice, ve které jsme určitě být nechtěli

Róbert Matejov: Dostali jsme se do pozice, ve které jsme určitě být nechtěli

Fotbalisty Zlína čeká již zítra velice důležitý souboj s týmem Teplic, který se právě na zlínský celek dotahuje a v případě výhry může Zlínské obrat nejen o tři body, ale také o pátou příčku. My jsme pro vás před tímto důležitým zápasem vyzpovídali slovenského obránce Robo Matejova.
Jak prožíváš velikonoční svátky? 
Velikonoce nijak zvlášť neslavím. Když jsem byl malý, chodil jsem mrskat, abych získal co nejvíce peněz. Teď asi budeme s přítelkyní doma a když dostaneme nějaké volno, tak by jsme vyrazili navštívit i rodinu. 

Minulý týden jsi dokázal v Liberci vstřelit gól z větší vzdálenosti. Zamýšlel jsi to takhle? 
Chtěl jsem vystřelit na bránu, ale člověk nikdy neví, jak ta střela sedne. Mně sedla a skončila v bráně, což mě těší. 

Pohárový los pro nás není příliš příznivý, co na něj říkáš? 
Nejsme nadšení. Hlavně také z důvodu další dlouhé cesty. Bohužel teď už si soupeře vybírat nemůžeme. Pokud chceme uspět, musíme porazit i ty nejsilnější.

Poznamenalo tým nějak zranění útočníka Diopa? 
Je to pro nás špatná zpráva. Tým je oslabený o útočníka ve chvíli, kdy potřebujeme uhrát dobré výsledky. Každopádně zdraví je nejdůležitější a my doufáme, že Dame bude co nejdříve v pořádku. 

V sobotu nás čekají ve formě hrající Teplice, které nás mohou v případě výhry přeskočit. Souhlasíš, že to bude zápas sezony? 
Dostali jsme se do pozice, ve které jsme určitě být nechtěli. Bohužel z hlediska udržení 5. místa se dá zápas nazvat jako zápas sezony. 

Po postupu do nejvyšší soutěže jsme Teplice nedokázali porazit. V čem vidíš hlavní příčinu? 
Teplice nám asi herně nějak nesedí, nebo je to jen shoda náhod. Věřím, že v sobotu to přelomíme a zvítězíme. Každá série jednou končí.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál