Zuzana Molková
13.4.2017
ZDENĚK GRYGERA: Slavii cestu za pohárem chceme zkomplikovat. Jdeme do toho naplno!

ZDENĚK GRYGERA: Slavii cestu za pohárem chceme zkomplikovat. Jdeme do toho naplno!

Pohár MOL cup už zná své semifinalisty! Losování, které proběhlo dnes 13. dubna v Praze, se zúčastnil i sportovní manažer Zlína ZDĚNĚK GRYGERA. Žlutomodrý tým se utká 26. dubna na pražské Slavii. Přesný čas bude oznámen později.
V semifinále domácího fotbalového poháru MOL Cupu se utkají Slavia Praha se Zlínem a obhájce trofeje Mladá Boleslav s druholigovou Opavou. 
„Doma by chtěl hrát každý, ovšem jedeme opět ven, což je pro nás trošku komplikace. Na druhou stranu já doufám, že navážeme na ten úspěšný zápas, který jsme tam naposledy odehráli, a že to bude příjemné,“ je přesvědčen sportovní manažer Zlína Zdeněk Grygera a připomněl tak remízu se Slavií 2:2 loni v červenci. 

„Rozhodně chceme Slavii cestu za pohárem zkomplikovat! Těžký los, ale jdeme do toho naplno,“ burcuje bývalý reprezentant, který byl jako zástupce žlutomodrých ševců přítomen u samotného losu v Praze. 

Semifinále, které se odehraje opět jednokolově, bude na programu ve středu 26. dubna. Vítěz poháru, jehož finále se uskuteční 17. května na dosud neurčeném stadionu, se kvalifikuje do třetího předkola Evropské ligy.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál