Dominik Zahnaš
10.4.2017
Chybí nám více štěstí v zakončení, mrzelo po utkání Vukadinoviče

Chybí nám více štěstí v zakončení, mrzelo po utkání Vukadinoviče

Fotbalisté Zlína na pohárové vítězství v Liberci navázat nedokázali. Ve 23. kole ePojištěni.cz ligy nestačili ševci na Severočeský Jablonec, tomu podlehli 2:0. Ševci herně nezklamali, ovšem zradilo je neproměňování svých šancí. O vítězství rozhodla především branka v úvodu utkání, druhá inkasovaná branka již pramenila spíše z přemíry snahy o vyrovnání.
„Šancí jsme měli dost, ale to je to, co nás provází celou jarní část. Dokážeme si vytvořit za zápas několik tutových šancí, které prostě nedokážeme proměnit. Soupeř nás pak potrestá jednou brankou a nám se to pak těžce otáčí,“ řekl po utkání zklamaný Vukadin Vukadinovič. 

Zlínští tak nedokázali navázat na zápas v Liberci, ve kterém právě nepříznivý stav dokázali ve druhé půli zvrátit. „Pohárový zápas v Liberci byl náročný a sebral nám hrozně moc sil, ale na to se nechceme vymlouvat. Tohle byl úplně jiný zápas a Jablonec byl hratelný soupeř,“ nezastíral.

Tvrzení, že utkání rozhodla úvodní branka Mihálika však odmítl. „Měli jsme dostatek šancí, abychom vývoj utkání dokázali zvrátit. Bohužel se nám nepodařilo nabídnuté možnosti proměnit,“ mrzelo rodáka z Bělehradu. 

„Na podzim jsme takové šance dokázali proměnit, leč někdy i se štěstím. To štěstíčko nám teď ale chybí,“ dodal. 

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál