Zuzana Molková
11.3.2017
Pořiď si nový klubový magazín a vyhraj jarní permanentky!

Pořiď si nový klubový magazín a vyhraj jarní permanentky!

Chceš chodit do konce letošní sezony na domácí zápasy ševců zadarmo? V tom případě si nenech ujít nový klubový magazín ŠEVCI, jehož prodej startuje již zítra! I tentokrát bude slosovatelný a na výherce čekají ceny nejen během poločasové přestávky, ale i velká soutěž o permanentky na jarní část letošní sezony!
V rámci utkání 20. kola ePojisteni.cz ligy, ve kterém zlínští fotbalisté přivítají na domácí půdě svého rivala ze Slovácka, si budou moci návštěvníci utkání zakoupit další vydání klubového magazínu ŠEVCI!

Magazín s „derby“ tematikou nabídne ojedinělý pohled kapitánů obou týmů FC FASTAV Zlín i 1.FC Slovácko. Jakub Jugas i Veliče Šumulikoski prozradí jak prožívají krajský fotbalový boj svýma očima. Promluví o rivalitě, soustředění nebo jak prožívají derby cizinci v jejich týmu. Derby atmosféra na čtenáře dýchne i prostřednictvím rozhovoru se současným trenérem našich gólmanů Otou Novákem. Ten během své kariéry zažil nejen derby Zlín – Slovácko, ale i Opava – Baník, při kterém občas na hřišti zažil, kvůli vyhroceným okamžikům mezi fanoušky, perné chvilky. 

Chybět nebude ani představení dnešního soupeře, či pohled do historie a další zajímavé střípky vzájemných zápasů. Podíváme se rovněž na tým juniorky, která má za sebou zimní přípravu a nahlédneme pod pokličku mládežnických týmů a jejich výsledků.

Fandové se mohou těšit na plakát naší gólmanské jedničky Standy Dostála, tradiční Okénko Zdeňka Grygery a další díl rubriky Legenda klubu, ve kterém se tentokrát představí Ladislav Sanetrník.  

Magazín pořídíte za 20 Kč u našich kolportérů v okolí stadionu a mobilních fanshopech.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál