Michal Sedláček/Dominik Zahnaš
10.3.2017
Derby? Je to pro nás velký a důležitý zápas, hlásí Hnaníček

Derby? Je to pro nás velký a důležitý zápas, hlásí Hnaníček

Napětí stoupá. Sobotní očekávané derby proti Slovácku se blíží. Příprava ševců je v plném proudu. Zlínští chtějí konečně prolomit střelecké trápení, které se jich od konce podzimní části ePojisteni.cz ligy drží. Záložník Josef Hnaníček věří, že tým se zvedne a góly zase začnou padat.
"Nálada v týmu je dobrá. Na Slovácko jsme dobře nachystaní. Co se týká střeleckého trápení, tak si myslím, že nám chybí kvalitní finální balón do šestnáctky, ale to se určitě zlepší," hlásí před očekávaným utkáním na zlínské Letné. Ševci na jaře čekají jak na výhru, tak i na již zmíněnou vstřelenou branku. Černé myšlenky a vzpomínky na loňské jaro jdou ale mimo ně. "Na to ani nemyslíme, že by se něco takového opakovalo. Musíme zlepšit finální část a vše bude v pohodě," věří Hnaníček. 

Prvním cílem bude uspět v sobotním duelu, na který se hráči samozřejmě moc těší. "Derby je pro mě i pro kluky velký zápas. Dá se to srovnávat se zápasy proti Spartě. Pro nás je to velmi důležité a chceme utkání zvládnout," říká zlínský záložník, jenž upozorňuje na hrozby soupeře. "Největší nebezpečí pro nás představuje Koné. Musíme si taky pohlídat jejich standardní situace." Stejně jako proti Plzni, budou ševci spoléhat na podporu fanoušků. "Na atmosféru se moc těším a myslím, že kluci taky," potvrzuje Hnaníček.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál