Michal Sedláček
5.3.2017
Čekám velký boj a věřím, že šance už začneme proměňovat, hlásí před Karvinou Páník

Čekám velký boj a věřím, že šance už začneme proměňovat, hlásí před Karvinou Páník

Ševci už netrpělivě očekávají další utkání ligy. To je na programu již zítra od 18:00, kdy Zlín v rámci televizního utkání přijede bojovat o body do Karviné. Nováček ligy se prezentuje ve velmi dobrém světle, když v dosavadních osmnácti duelech uhrál 23 bodů, což mu stačí na 7. místo.
"V Karviné to nebudeme mít jednoduché. Čekám velký boj, neboť náš soupeř na domácím hřišti nerad prohrává a bude se rvát o úspěch," předpokládá trenér ševců Bohumil Páník. Karviná doma z devíti duelů prohrála jen dva a je šestým nejlepším týmem na domácím hřišti.  V prvních dvou kolech uhrála dvakrát remízu a inkasovala jen jednou. Rovněž však také jen jednou skórovala.

Zlínské hráče trápí podobné problémy. Ve dvou zápasech uhráli dvě remízy, gól neinkasovali, ale také žádný nevstřelili. "Naše obranná hra se už zlepšila, stoper Gajič se orientoval na spoluhráče a zapadl do týmu. V minulém kole jsme odvedli kvalitní výkon proti Plzni. Čtyři kola jsme nedali gól, to ale považuji za malý detail. Zatím nám to nepadalo. Za důležité považuji, že si dokážeme vytvořit gólové šance. Věřím, že je už začneme proměňovat," hlásí před nedělním duelem zlínský kouč.  

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál