FC FASTAV Zlín
04.10.2016
Daruj krev se zlínskými fotbalisty a Korunkou Luhačovice a získej vstupenky na zápas s Bohemkou!

Daruj krev se zlínskými fotbalisty a Korunkou Luhačovice a získej vstupenky na zápas s Bohemkou!

ZLÍN| Fotbalisté FC FASTAV Zlín přijdou ve čtvrtek 6. října, společně s nadací KORUNKA LUHAČOVICE podpořit dárce krve na transfuzní stanici Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Stejně jako loňskou sezonu tak i letos se zapojí do akce Daruj krev aneb půl litru naděje.
Dobrovolní dárci se k nám mohou zapojit a přijít darovat krev v čase od 6 do 12 hodin. Několik vylosovaných odvážlivců má navíc možnost získat za odměnu vstupenky na nadcházející fotbalové utkání proti týmu Bohemians 1905. To se uskuteční na zlínské Letné v pátek 21. října ve 20:15 hod.  

Na transfuzní stanici KNTB se ve čtvrtek mezi 7 a 8 hodinou ranní můžete potkat mimo jiné i s našimi hráči Jakubem Jugasem, Vukadinem Vukadinovičem či Markem Jordanem. Přijďte si za nimi pro podepsané plakáty, společnou fotku či jen tak si popovídat o rozjeté sezoně. 

„Osobně jdu na takovou akci podruhé, poprvé jsem to zažil v Brně, kde jsme spolupracovali s tamní nemocnicí. Určitě rád daruji krev, protože může v budoucnu někomu zachránit život. Co se týká darování kostní dřeně – tak registru ještě nejsem, ale rád to změním. Darování krve nebo kostní dřeně má určitě smysl a jsme rádi, že se jako zástupci FC FASTAV Zlín můžeme zúčastnit,“ vzkazuje všem zlínský obránce Jakub Jugas. 

V kritických chvílích v boji o život pacienta, rozhoduje mnoho maličkostí. To, že i přes pokroky v medicíně, je lidská krev stále nenahraditelná, ví i Marko Jordan. „Podpora podobných akcí je velmi důležitá. Nikdy nevíme, kdy se nám nebo našim blízkým může hodit a třeba někomu zachráníme život,“ dodal mladý útočník. 

Kromě zlínských fotbalistů se do akce zapojí také profesionální a dobrovolní hasiči ze Zlínského kraje a hráči z univerzitního týmu amerického fotbalu ZLÍN GOLEMS. 

NEBUĎ LHOSTEJNÝ A PŘIJĎ I TY DAROVAT PŮL LITRU NADĚJE!


 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2021 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál